USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Ghilen Boutique Retreat & Wellness Spa Mar de Las Pampas Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Ghilen Boutique Retreat & Wellness Spa

ex. Ghilen Boutique Hotel & Wellness Spa

Έγκαιρη Κράτηση
2026-10-26
2026-10-27

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

37

Ghilen Boutique Retreat & Wellness Spa 4*

 Δωρεάν Wi-Fi
 Δωρεάν πάρκινγκ
 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Σπα & Ευεξία

Σπα και κέντρο ευεξίας

 Υπηρεσία μεταφοράς

Μεταφορά από και προς αεροδρόμιο

 Φαγητό/Ποτό

Εστιατόριο

Μπαρ/ Lounge

 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Το ξενοδοχείο Ghilen Boutique Retreat & Wellness Spa Mar de Las Pampas 4 αστέρων διαθέτει εστιατόριο και βρίσκεται περίπου 7 χλμ. από εμπορικούς χώρους όπως το Εμπορικό Συγκρότημα Paseo de los Artesanos. Τα κυριότερα σημεία του ξενοδοχείου περιλαμβάνουν Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα.

Aguas de Oro βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς, ενώ Posada La Casona απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το άνετο ξενοδοχείο. Paseo Aldea Hippie είναι μόνο 450 μέτρα από το Ghilen Boutique Retreat & Wellness Spa και Zona De Pesca Mar Azul είναι σε απόσταση περίπου 3 χλμ. Μπορείτε να βρείτε εύκολα το Juguelandia κατά προσέγγιση 15 λεπτά με αυτοκίνητο από το κατάλυμα.

Μπορείτε να περπατήσετε 5 λεπτά μέχρι το El Nido Bistró ή να φάτε στο El Granero, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 200 μέτρων.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Chacras Kite
    1 χλμ.
  • Paseo de las Luces
    850 μ.
  • Casa de los Peones y Tanque de Agua de Mar de las Pampas
    700 μ.
  • Reserva Natural
    450 μ.
  • Paseo de Compras
    900 μ.
  • Honda Pampa Beach
    950 μ.
  • Paseo Aldea Hippie
    300 μ.
  • Sendero Botanico
    600 μ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Γεύματα και ποτά

  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/ Lounge

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Παραλία
  • Κήπος
  • Σπα και κέντρο ευεξίας
  • Σάουνα

Υπηρεσίες

  • Μεταφορά από και προς αεροδρόμιο
  • Υπηρεσία δωματίου

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Ταράτσα

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 20:00
Check-out: από 07:00 έως 10:00

Συχνές ερωτήσεις

  • 🌇

    Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo ξενοδοχείο Ghilen Boutique Retreat & Wellness Spa;

    Θα χρειαστούν 5 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Ghilen Boutique Retreat & Wellness Spa μέχρι το κέντρο της πόλης.
  • ❓

    Πώς μπορούμε να φτάσουμε στο άνετο ξενοδοχείο Ghilen Boutique Retreat & Wellness Spa από το αεροδρόμιο;

    Μπορείτε ως πελάτες του το άνετο ξενοδοχείο Ghilen Boutique Retreat & Wellness Spa να ζητήσετε πούλμαν αεροδρομίου. Σας συνιστούμε να τηλεφωνήσετε στο ξενοδοχείο για λεπτομέρειες.
  • 🚗

    Θα βρω εύκολα πάρκινγκ σε τo ξενοδοχείο Ghilen Boutique Retreat & Wellness Spa;

    Τo ξενοδοχείο Ghilen Boutique Retreat & Wellness Spa παρέχει χώρος στάθμευσης.
  • ❓

    Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε τo ξενοδοχείο Ghilen Boutique Retreat & Wellness Spa;

    Μπορείτε να μείνετε σε τo ξενοδοχείο Ghilen Boutique Retreat & Wellness Spa με κατοικίδιο ζώο.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-10-26
2026-10-27

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Ghilen Boutique Retreat & Wellness Spa, Αργεντινή

Joaquin V. Gonzalez & Benito Lynch - Mar De Las Pampas, Mar de Las Pampas, Αργεντινή

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hoteles-costa-atlantica-de-argentina.com

All rights reserved